DLACZEGO MY?

 • Otrzymują Państwo gwarancję na wykonywane usługi
 • Proponujemy przystępne ceny i szybki czas realizacji
 • Stosujemy metody zwalczania oparte na ponad 20-letnim doświadczeniu
 • Mamy 100% skuteczności w walce z pluskwami - czytaj więcej 
 • Zapewniamy dyskrecję, nasze auta są nieoznakowane
 • Nie pobieramy dodatkowych opłat za dojazd 

DDD Września - tworzymy higieniczne i bezpieczne środowisko

Deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja Września to nasza specjalność. Działamy z pasją i profesjonalizmem, zapewniając skuteczne rozwiązania dla naszych klientów. Podejmujemy wszelkie możliwe działania, aby skutecznie zwalczać szkodniki ora zapewniać bezpieczeństwo.

Dezynfekcja Września - odśwież swoją przestrzeń

Dezynfekcja Września oznacza wszechstronne metody, które eliminują drobnoustroje, wirusy i bakterie. Nasze wysoko wykwalifikowane zespoły stosują nowoczesne technologie i skuteczne środki dezynfekcyjne, aby zapewnić higieniczne i bezpieczne otoczenie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dezynfekcji powierzchni, pomieszczeń, urządzeń medycznych czy biurowych, jesteśmy gotowi sprostać Twoim wymaganiom.

Deratyzacja Września - zwalcz gryzonie raz na zawsze

Deratyzacja Września to skupienie się na zwalczaniu szkodliwych gryzoni, takich jak szczury i myszy. Nasz doświadczony zespół przeprowadza szczegółową analizę terenu, aby dostosować strategię deratyzacji do indywidualnych potrzeb klienta. Wykorzystujemy skuteczne metody i preparaty, które skierowane są na eliminację populacji gryzoni oraz zapobieganie ich ponownemu pojawieniu się.

Dezynsekcja Września - Twój sposób na pozbycie się natrętnych insektów

Dezynsekcja Września oznacza skuteczne zwalczanie różnego rodzaju szkodniki, takie jak pluskwy, karaluchy, komary, osy, mrówki i wiele innych. Nasze profesjonalne podejście obejmuje dokładne badanie terenu, identyfikację zagrożeń oraz zastosowanie odpowiednich metod i środków, aby skutecznie pozbyć się szkodników. Dążymy do zapewnienia długotrwałej ochrony przed insektami i przywrócenia spokoju w Twoim otoczeniu.

Odpluskwianie Września - wyeliminuj pluskwy na stałe

Odpluskwianie Września to kolejna usługa, którą oferujemy. Wiemy, jak uporczywe i niebezpieczne mogą być pluskwy, dlatego skupiamy się na skutecznym ich eliminowaniu. Wykorzystujemy zaawansowane metody i specjalistyczne preparaty, które penetrują różne środowiska, aby skutecznie pozbyć się tych uciążliwych szkodników.

Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja Września - gwarancja skutecznego zwalczania szkodników

DDD Września to dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów. Dlatego stosujemy tylko atestowane preparaty oraz metody, które są skuteczne i bezpieczne dla środowiska. Zaliczamy do nich:

 • zamgławianie ULV - aplikacja gęstej mgły z preparatem biobójczym,

 • opryskiwanie - dotarcie do trudno dostępnych miejsc i szybki zabieg,

 • oprysk z żelowaniem - rozproszenie kolonii karaczanów.

Postaw na DDD Poznań i okolice, a w tym:

Skontaktuj się z nami już dziś, aby skorzystać z naszych usług dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji i odpluskwiania. Gwarantujemy profesjonalizm oraz pełne zadowolenie.

Obszar naszych działań

 • Gniezno, Września, Wągrowiec, Kłecko, Skoki, Pobiedziska, Kostrzyn, Środa
  Wielkopolska i okolice
 • Inowrocław, Mogilno, Kruszwica i okolice
 • Konin, Koło, Słupca, Ślesin, Turek i okolice
 • Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Jarocin, Pleszew i okolice

Współpraca

Oferujemy stały monitoring nad szkodnikami na terenie sklepów, lokalów gastronomicznych i usługowych, wszelakich instytucji, hurtowni, magazynów, hal produkcyjnych, gospodarstw rolnych oraz prywatnych posesji.
Oferta handlowa
Prowadzimy sprzedaż karmników deratyzacyjnych i chwytaczy gryzoni dla różnego rodzaju instytucji, przedsiębiorstw, gospodarstw oraz prywatnych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą poniżej.

Działamy z ideą komfortowej codzienności, ponieważ problemy ze
szkodnikami mogą spotkać każdego z nas i utrudnić normalne funkcjonowanie.


Tutaj nas znajdziesz

Poproś nas o wycenę