DLACZEGO MY?

 • Otrzymują Państwo gwarancję na wykonywane usługi
 • Proponujemy przystępne ceny i szybki czas realizacji
 • Stosujemy metody zwalczania oparte na ponad 20-letnim doświadczeniu
 • Mamy 100% skuteczności w walce z pluskwami - czytaj więcej 
 • Zapewniamy dyskrecję, nasze auta są nieoznakowane
 • Nie pobieramy dodatkowych opłat za dojazd 

DDD Gniezno - profesjonalne usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji

Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja Gniezno to nasza specjalność. Jesteśmy doświadczoną firmą, specjalizującą się w zwalczaniu szkodników, a tym samym - eliminowaniu zagrożeń zdrowotnych. Nasze szerokie spektrum działań obejmuje kompleksowe rozwiązania, które skutecznie chronią domy, mieszkania, biura, a także obiekty komercyjne.

Deratyzacja Gniezno

Przeprowadzamy skuteczną deratyzację, mając na uwadze ochronę zdrowia i bezpieczeństwo naszych klientów. Wykorzystujemy nowoczesne metody i preparaty, które skutecznie eliminują szczury, myszy i inne gryzonie. Nasz wykwalifikowany zespół przeprowadza kompleksowe badania terenowe, aby dostosować strategię deratyzacji do indywidualnych potrzeb i zapewnić trwałe efekty.

Dezynfekcja Gniezno

Bezpieczeństwo sanitarno-higieniczne jest kluczowe w każdym miejscu. Dlatego oferujemy usługi profesjonalnej dezynfekcji, które skutecznie eliminują drobnoustroje, wirusy i bakterie. Nasze doświadczenie oraz stosowanie nowoczesnych technologii i środków dezynfekcyjnych zapewniają skuteczną dezynfekcję powierzchni, pomieszczeń, a także urządzeń i sprzętu.

Dezynsekcja Gniezno

Zwalczamy szkodniki takie jak pluskwy, karaluchy, komary, osy, mrówki, prusaki i wiele innych. Nasza profesjonalna dezynsekcja obejmuje skrupulatne badanie terenu, identyfikację zagrożeń oraz zastosowanie odpowiednich metod i preparatów, aby skutecznie pozbyć się szkodników. Działamy szybko i skutecznie. Dezynsekcja Gniezno to zapewnienie długotrwałej ochrony przed insektami.

Odpluskwianie Gniezno

Walczymy także z uciążliwymi pluskwami, które potrafią być nie tylko irytujące, ale także stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia. Nasze usługi odpluskwiania opierają się na zaawansowanych metodach i preparatach, które skutecznie eliminują pluskwy w różnych środowiskach. Dzięki naszym działaniom można zyskać spokój i bezpieczeństwo w swoim otoczeniu.

DDD Gniezno

Jako firma specjalizująca się w dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji i odpluskwianiu, zapewniamy kompleksowe usługi dla klientów w Gnieźnie. Nasze zaangażowanie, profesjonalizm oraz skuteczność działań sprawiają, że jesteśmy zaufanym partnerem w walce z szkodnikami i zagrożeniami sanitarnymi.

Stosujemy skuteczne metody zwalczania szkodników, takie jak:

 • zamgławianie ULV - aplikacja gęstej mgły z preparatem biobójczym,
 • opryskiwanie - dotarcie do trudno dostępnych miejsc i szybki zabieg,
 • oprysk z żelowaniem - rozproszenie kolonii karaczanów.

Postaw na DDD Poznań i okolice, a w tym:

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy w zakresie deratyzacji, dezynfekcji, dezynsekcji oraz odpluskwiania. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje oraz swojego otoczenia.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby otrzymać szczegółowe informacje i wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb.

DDD Gniezno to gwarancja czystości i higieny!

Obszar naszych działań

 • Gniezno, Września, Wągrowiec, Kłecko, Skoki, Pobiedziska, Kostrzyn, Środa
  Wielkopolska i okolice
 • Inowrocław, Mogilno, Kruszwica i okolice
 • Konin, Koło, Słupca, Ślesin, Turek i okolice
 • Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Jarocin, Pleszew i okolice

Współpraca

Oferujemy stały monitoring nad szkodnikami na terenie sklepów, lokalów gastronomicznych i usługowych, wszelakich instytucji, hurtowni, magazynów, hal produkcyjnych, gospodarstw rolnych oraz prywatnych posesji.
Oferta handlowa
Prowadzimy sprzedaż karmników deratyzacyjnych i chwytaczy gryzoni dla różnego rodzaju instytucji, przedsiębiorstw, gospodarstw oraz prywatnych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą poniżej.

Działamy z ideą komfortowej codzienności, ponieważ problemy ze
szkodnikami mogą spotkać każdego z nas i utrudnić normalne funkcjonowanie.


Tutaj nas znajdziesz

Poproś nas o wycenę