Zwalczanie os i szerszeni Poznań i okolice


Sezon letni coraz bliżej, a wraz z nim do życia wstaną owady z rodziny osowatych. Firma My Zwalczamy stawia na profesjonalne zwalczanie os - Poznań i okolice. Ponadto, usuwamy też gniazda szerszeni oraz klecanek rdzaworożnych. Pracujemy w pełni legalnie i zgodnie z przepisami, aby zagwarantować klientom bezpieczeństwo. Nasza ekipa składa się z doświadczonych techników, którzy posiadają niezbędne umiejętności oraz odpowiedni sprzęt. Skutecznie likwidujemy gniazda owadów. Zapobiegamy również ich ponownemu pojawieniu się.

Klecanka

Występowanie: place zabaw, tarasy przy domach, przy oknach, jak również na roslinach i blisko ziemi

Osa

Występowanie: drzewa, strych, pod podbitką, w pomieszczeniach gospodarczych, w kominie, w ziemi

Szerszeń

Występowanie: drzewa, strych, pod podbitką, w pomieszczeniach gospodarczych, w kominie, w ziemi

Zwalczanie os i nie tylko - rozróżnienie owadów

Oprócz osy i szerszenia, warto wspomnieć także o klecance rdzaworożnej. Jest ona smuklejsza od pozostałej dwójki oraz tworzy niestandardowe gniazda.

Poniżej przedstawiamy, gdzie mogą znajdować się dane insekty:.

  • klecanka - place zabaw, tarasy przy domach, przy oknach, jak również na roślinach i blisko ziemi;

  • osa - drzewa, strych, pod podbitką, w pomieszczeniach gospodarczych, w kominie, w ziemi;

  • szerszeń - drzewa, strych, pod podbitką, w pomieszczeniach gospodarczych, w kominie, w ziemi.

Mimo wielu różnic między tymi owadami, sposób ich zwalczania jest zazwyczaj bardzo podobny. Na początku przede wszystkim zależy nam, aby zlokalizować gniazdo. Następnie dobieramy odpowiednią metodę do jego zlikwidowania. Należą do nich najczęściej: oprysk, mechaniczne usunięcie gniazda przy pomocy środka w aerozolu oraz zamgławianie ULV.

Zdarzają się również przypadki gdzie gniazdo jest trudno zlokalizować. W takich sytuacjach szukamy nieszablonowych rozwiązań, aby pozbyć się problemu.

Dla My Zwalczamy najważniejsze jest przede wszystkim bezpieczeństwo. Dlatego też każdy klient dostaje od nas wskazówki, jak postępować podczas zabiegu i po jego wykonaniu.

Podejmujemy się każdego wyzwania i dajemy gwarancję sukcesu!

Zwalczanie owadów Poznań - osy, szerszenie, klecanki

Nasza firma oferuje wiele korzyści dla naszych klientów. Są to między innymi:

  • szybkie i skutecznie rozwiązanie problemu z gniazdami os i szerszeni;

  • szeroka wiedza i umiejętności pracowników potrzebne do zlokalizowania gniazd oraz doboru odpowiedniej metody zwalczania;

  • brak problemów z owadami w przyszłości.

Oferujemy pełne wsparcie dla naszych klientów. Technik My Zwalczamy doradzi i pomoże w wyborze najlepszej metody usuwania gniazd, a także udzieli wskazówek dotyczących bezpiecznego postępowania przed i po zabiegu. Ponadto, nasza ekipa jest odpowiednio zabezpieczona podczas pracy, co zwiększa bezpieczeństwo i skuteczność naszych działań.

Jeśli chodzi o cenę zabiegu - zależna jest od danego przypadku.

Przeprowadzane przez My Zwalczamy usługi DDD Poznań to głównie:

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na usunięcie gniazd os, szerszeni lub klecanek rdzaworożnych, skontaktuj się z My Zwalczamy. Nasz technik chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci wybrać najlepszą metodę usuwania gniazd.