Zwalczanie kretów Poznań


Kret europejski, choć znany nam wszystkim z popularnej czeskiej bajki to gdy znajdzie się na terenie naszej działki robi się mniej przyjemnie.

Mimo braku bezpośredniego zagrożenia dla człowieka ma on swoje zachowania, które stawiają go w niezbyt pozytywnym świetle. Chodzi tu o te kopce, kopce kreta i nieee, nie mówimy tutaj o pysznym cieście w ich kształcie, tylko o górach ziemi, które w dziesiątkach a nawet setkach pojawiają się na terenach zielonych w wielu miejscach i w rekordowych przypadkach sięgają do 90 cm wysokości!
Powstają one ponieważ kret drążąc tunele w ziemi i musi coś z tą ziemią zrobić więc wypycha ją na zewnątrz i ot cały z nim problem.
Niestety częste miejsca, w których drąży swoje tunele to ogródki, tam gdzie rosną owoce, warzywa i kwiaty zaburzając ich rozwój bądź całkowicie go uniemożliwiając. Psują one również samą estetykę trawnika, mogą wydrążyć tunel w piaskownicy dla dzieci czy pod ozdobnymi kamyczkami przy tarasie dlatego też przyszło nam z nimi zmagać.

My znamy skuteczny sposób jak poradzić sobie z tymi nieproszonymi gośćmi choć nie należy to do najłatwiejszych zadań. 

Jeśli mają Państwo problem z kretami zapraszamy do skorzystania z naszej usługi zwalczania kretów.

Koszt takiego zabiegu uzależniony jest od ilości kopców więc podczas rozmowy z naszym technikiem dobrze jest podać przybliżoną ich liczbę.

Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi zwalczania kretów i zapraszamy do kontaktu z naszym technikiem w celu poznania szczegółów pod numerem telefonu 666 284 618